Meander Park Oravice

Meander Park thermal leží na území regiónu  Oravy – Západné Tatry, takmer na hranici s Poľskou republikou , len niekoľko km od Zakopaného. V parku sa nachádzajú dva termálne bazény, ktoré majú svoju vnútornú a vonkajšiu časť spojenú prieplavom. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato – siričitá s vysokým obsahom železa. V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, kaviareň, veľký a malý relaxačný bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, masážne trysky. Pred areálom nájdete strážené parkovisko. Pre našich hostí ponúkame zľavu 15% pre všetky vstupy do Meanderparku!

Termálne kúpalisko ORAVICE

Celoročná prevádzka. Denná kapacita 900 osôb, okamžitá 600 osôb, 2 bazény s termálnou vodu chladenou – pre zimnú prevádzku na 36 – 38°C, – pre letnú prevádzku na 32 – 35°C. Zloženie: prírodná slabo mineralizovaná, sírovo – vápenato –sodno – horečnatá Vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva obličiek a močových ústrojov. V areáli kúpaliska sú poskytované masáže tela.

Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Tatralandia je najväčší aquapark na Slovensku. Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode. Areál leží na území regiónu Liptov, v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš, priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara. Liptov patrí k turisticky najvyhľadávanejším lokalitám počas celého roka. Minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Priemerná teplota vody počas sezóny je 31 °C.

Chocholowske termy

Obľúbený aquapark mnohých Slovákov nájdete iba 3 km od našich hraníc. Aquapark Chocholowskie Termy je najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Čaká vás tu vodná plocha o rozlohe 3000 m², 8 víriviek, niekoľko bazénov, saunová zóna (s veľkou panoramatickou terasou 1000 m²) a atrakcie pre deti aj dospelých. Voda v bazénoch sa tu čerpá z hĺbky takmer 3 600 metrov a obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok. Otváracie hodiny: Bazény 9.00 – 22.00 | Sauny 10.00 – 22.00 | SPA 9.00 – 21.00